Starttijden Nederlandse Loterij NK tijdrijden 2022

Overzicht

Emmen is woensdag de plaats waar de Nederlandse kampioenschappen tijdrijden worden gehouden. In de categorieën elite tot en met de nieuwelingen wordt gestreden om de rood-wit-blauwe kampioenstrui. Dit vind je de starttijden van de verschillende wedstrijden!

Starttijden elite-mannen

16u30 – flag-nl Jordy Meerman (Coers Fietsclub)
16u31 – flag-nl Wessel Lange (NWV Groningen)
16u32 – flag-nl Gerwin Coljé (West-Friesland)
16u33 – flag-nl Glenn Edelenbos (RTV Oldenzaalse WCL)
16u34 – flag-nl Roland van der Sloot (Team Brabant 2000)
16u35 – flag-nl Jannes van Weele (UWTC de Volharding)
16u36 – flag-nl Brian Megens (MTB-Club Discovery)
16u37 – flag-nl Remco Grasman (WV De IJsselstreek)
16u38 – flag-nl Tim Christen (AW Groep – SwABo Cyclingteam)
16u39 – flag-nl Michiel Kok (WV Grutsk op Fryslân – Houttec Cycling Team)
16u40 – flag-nl Robert Braam (Coers Fietsclub)
16u41 – flag-nl Hartthijs de Vries (Metec-SOLARWATT)

17u05 – flag-nl Gijs Leemreize (Jumbo Visma)
17u06 – flag-nl Nils Wolffenbüttel (VolkerWessels)
17u07 – flag-nl Thijs de Lange (Metec-SOLARWATT)
17u08 – flag-nl Arnout Kempenaar (RTV Oldenzaalse WCL)
17u09 – flag-nl Arne Peters (Allinq)
17u10 – flag-nl Daniel Abraham (NLtraining)
17u11 – flag-nl Stijn Daemen (BEAT)
17u12 – flag-nl Sjors Handgraaf (RTV de Bollenstreek)
17u13 – flag-nl Maikel Zijlaard (VolkerWessels)
17u14 – flag-nl Jos van Emden (Jumbo Visma)
17u15 – flag-nl Daan Hoole (Trek Segafredo)
17u16 – flag-nl Stijn Appel (ABLOC)
17u17 – flag-nl Evert Hoolwerf (Hanzerners Zwolle)
17u18 – flag-nl Robin Lowik (Allinq)
17u19 – flag-nl Jarno Mobach (Luipaard)
17u20 – flag-nl Jasper Haest (VolkerWessels)

17u45 – flag-nl Bram Dissel (BEAT)
17u46 – flag-nl Nils Sinschek (ABLOC)
17u47 – flag-nl Danny van der Tuuk (Kern Pharma)
17u48 – flag-nl Tim van Dijke (Jumbo Visma)
17u49 – flag-nl Bauke Mollema (Trek Segafredo)
17u50 – flag-nl Julius van den Berg (EF Onderwijs-EasyPost)
17u51 – flag-nl Bart Lemmen (VolkerWessels)
17u52 – flag-nl Marien Bogerd (Allinq)
17u53 – flag-nl Elmar Reinders (Riwal)
17u54 – flag-nl Mick van Dijke (Jumbo Visma)
17u55 – flag-nl Sebastian Langeveld (EF Onderwijs-EasyPost)
17u56 – flag-nl Tom Dumoulin (Jumbo-Visma)


Starttijden elite-/U23-vrouwen

14u35 – flag-nl Larissa Drysdale (Fietssport Groningen)
14u36 – flag-nl Sanne van Heel (WV Schijndel)
14u37 – flag-nl Tessa Sandberg (WV de Amstel)
14u38 – flag-nl Leonie Bos (Parkhotel Valkenburg)
14u39 – flag-nl Rixt Hoogland (NWV Groningen)
14u40 – flag-nl Laura Molenaar (WV Schijndel)
14u41 – flag-nl Lisanne Immerzeel (WV de Amstel)
14u42 – flag-nl Marjolein van ‘t Geloof (Le Col-Wahoo)
14u43 – flag-nl Lieke van Zeelst (Talentwielrennen)
14u44 – flag-nl Lisa Müllenberg (Andy Schleck-CP NVST-Immo Losch)
14u45 – flag-nl Fleur Smith (NWV Groningen)
14u46 – flag-nl Daniek Hengeveld (GT Krush Tonijn)
14u47 – flag-nl Lieske Coumans (Talentwielrennen)
14u48 – flag-nl Rosan Koper
14u49 – flag-nl Maureen Arens (NXTG van Experza)
14u50 – flag-nl Carola van de Wetering (GT Krush Tonijn)

15u15 – flag-nl Yuli van der Molen (NXTG van Experza)
15u16 – flag-nl Eva van Agt (Le Col-Wahoo)
15u17 – flag-nl Anneleen Bosma
15u18 – flag-nl Anouska Koster (Jumbo Visma)
15u19 – flag-nl Maaike Boogaard (UAE Team ADQ)
15u20 – flag-nl Marike Veldhuis (WV de Amstel)
15u21 – flag-nl Femke de Vries (GT Krush Tonijn)
15u22 – flag-nl Nienke Wasmus (Proximus-Alphamotorhomes-Doltcini)
15u23 – flag-nl Maike van der Duin (Le Col-Wahoo)
15u24 – flag-nl Emma Boogaard (Coop-Hitec Producten)
15u25 – flag-nl Ilse Pluimers (NXTG van Experza)
15u26 – flag-nl Petra Welmers (GT Krush Tonijn)
15u27 – flag-nl Evy Kuijpers (Human Powered Health)
15u28 – flag-nl Karlijn Swinkels (Jumbo Visma)
15u29 – flag-nl Juliet Eickhof (Multum Accountants)
15u30 – flag-nl Manon de Boer (NWV Groningen)

15u55 – flag-nl Anneke Dijkstra (GT Krush Tonijn)
15u56 – flag-nl Loes Adegeest (IBCT)
15u57 – flag-nl Mischa Bredewold (Parkhotel Valkenburg)
15u58 – flag-nl Maud Rijnbeek (NXTG door Experza)
15u59 – flag-nl Lieke Nooijen (Parkhotel Valkenburg)
16u00 – flag-nl Shirin van Anrooij (Trek Segafredo)
16u01 – flag-nl Riejanne Markus (Jumbo Visma)
16u02 – flag-nl Ellen van Dijk (Trek Segafredo)


Starttijden alle categorieën


Links

Dit artikel deelt:

Leave a Reply

Your email address will not be published.